Šanca pre nezastaviteľných

Rate this item
(0 hlasov)

Sú Nezastaviteľní – Adam (21) z Liptovského Mikuláša, Erik (26) zo Stupavy a Ivan (23) z Košíc. Vďaka projektu s rovnakým názvom, ktorý realizuje v Čechách a na Slovensku značka nealkoholického osvieženia Birell. Za účasť v prvom ročníku súťaže získali športové vybavenie – handbiky a športovú zbraň – a môžu napriek hendikepu aktívne športovať. Trojica Nezastaviteľných hľadá ďalších ľudí s hendikepom, ktorí sa chcú stať Nezastaviteľnými a vrátiť sa po úraze či chorobe naspäť k aktívnemu životu a športovaniu.

Spustila sa registrácia do ďalšieho ročníka projektu a účastníci jej predchádzajúceho ročníka sa obrátili na zástupcov organizácií združujúcich ľudí so zdravotným postihnutím, aby im pomohli hľadať tých správnych ľudí. Ak takých máte v organizácií alebo vo svojom okolí a viete, že napriek svojmu fyzickému obmedzeniu sa nevzdávajú a chcú si splniť športový sen, dajte im informáciu o projekte. Registrovať sa možno na webstránke www.nezastavitelni.sk/registracia

Viac informácií:

Veronika Lisová, Brand manager junior Birell, tel. +421 904 703 272, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Andrea Devánová, Neuropea, tel. +421 905 410 005, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Erik Weiss & Adam Šablatúra & Ivan Varga

Foto: archív