Stretnutie s odborníkmi na Donovaloch

Rate this item
(0 hlasov)

Slovenské hemofilické združenie spolu s Národným hemofilickým centrom a spoločnosťou Shire pripravilo III. jesenné stretnutie s odborníkmi.

Vzdelávacia konferencia je určená pre členov Slovenského hemofilického združenia a ich rodinných príslušníkov. „Ide o projekt vzdelávania našich členov a zvyšovanie informácii o ochorení, liečbe a všetkého s tým súvisiaceho,“ informuje predseda Slovenského hemofilického združenia Jaroslav Janovec.

Konferencia sa uskutoční 29. a 30. septembra v budove Šport Hotel na Donovaloch. Súčasťou programu sú prednášky, workshopy i individuálne konzultácie napríklad z oblasti hematológie, ortopédie, fyzioterapie a psychológie. Hovoriť sa bude aj na tému zdravotná sestra. Prihlásení účastníci budú môcť využiť aj službu odborného sociálneho poradenstva.

(red)

Slovenské hemofilické združenie pracuje aj s rodičmi a deťmi. Príkladom môže byť augustový pobyt pre rodičov s najmenšími deťmi s vrodeným krvácavým ochorením, ktorý sa uskutočnil v horskom hoteli Bartoška pri Turčianskych Tepliciach. FOTO: FB SLOVENSKÉ HEMOFILICKÉ ZDRUŽENIE